Znakomita reklama to niewątpliwie taka reklama, która jest widoczna i potrafi dotrzeć do jak najszerszej ilości ludzi. Coraz powszechniejsze staje się stosowanie do takowych celów rozmaitych portali społecznościowych. Aktualnie kampania wyborcza w wypadku wyborów do samorządu się rozkręca i bardzo często można zauważyć na portalach społecznościowych pozakładane profile członków partii, którzy sponsorują własne treści, ażeby dojść do jak najogromniejszej grupy ludzi oraz uzbierać jak najwięcej przychylnych sobie ludzi. Natomiast nie dla każdego takie portale społecznościowe są popularne. Poprzez to bardzo dużą liczbę ludzi, szczególnie tych w starszym wieku, musimy przekonać za pomocą innych metod.

Do takowych metod należą ulotki, afisze rozwieszane na słupach ogłoszeniowych, oraz banery, do których stosowane są podwórka osób, które zgadzają się na taką aktywność. Bardziej zamożni kandydaci z liczniejszych gremiów, zwłaszcza w wielkich aglomeracjach pozwolić sobie mogą na banery reklamowe, na przykład w centrach handlowych, a także na afisze, które ze 100% pewnością przyciągną uwagę każdego kierowcy jeżdżącego po szosach. Istotne jest, żeby być zauważalnym.

Poprzez to tak nie łatwo w tym okresie mają inni reklamodawcy, np. promotorzy różnorodnego typu wydarzeń masowych, na przykład festiwali, czy też pracodawcy, którzy przeważnie muszą poświęcać się a także swoje własne ogłoszenia przyklejać na afiszach wyborczych, natomiast mogą być niemal pewni, iż niedługo ich plakaty zostaną zerwane, albo ktoś zaklei ich anons afiszem z twarzą kandydata. Ten czas to też ogromna walka na afisze pomiędzy najpopularniejszymi kandydatami z współzawodniczących komitetów wyborczych.

Więcej: banery Lublin